ПРО КОМПАНІЮ

 

 

З 01 грудня 2023 року відповідно до Постанови НКРЕКП № 2224 від 29 листопада 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, експлуатацію систем газопостачання та надання інших послуг, пов’язаних із безперебійним та безпечним газопостачанням споживачам здійснює Черкаська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» в межах території ліцензованої діяльності у Черкаській області, а саме в Черкаському районі, у тому числі м. Черкаси, Звенигородському районі, Золотоніському районі, Уманському районі (м. Жашків, м. Монастирище, с. Соколівка, с. Лемищиха, с. Бузівка, с. К. Хутори, с. Олександрівка, с. Острожани, с. Тетерівка, с. Сорокотяга, с. Баштечки, с. Скибин, с. Нагірна, с. Конела, с. Королівка, с. Безпечна, с. Конельська, с. Пугачівка (Жашківська МГ), с. Литвинівка, с. Житники, с. Охматів, с. Кривчунка, с. Цибулів, с. Антоніна, с. Бачкурино, с. Долинка, с. Зарубенці, с. Зюбриха, с. Івахни, с. Княжа Криниця, с. Княжики, с. Копіювата, село Лесько, с. Лукашівка, с. Матвіїха, с. Новосілка, с.Попудня, с. Сатанівка, с. Теолин, с. Халаїдово, с. Шарнопіль).

Підприємство надає послуги з розподілу природного газу за регульованим тарифом, встановленим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Важливим напрямком діяльності є організація обліку природного газу, контроль за обсягами його використання. Також у філії можна замовити послуги з газифікації та приєднання домоволодінь до газорозподільних мереж, виготовлення технічних умов та проектів газифікації, технічного обслуговування будинкових газових мереж та приладів, ремонту газового обладнання, заміну та встановлення газових приладів.

В підпорядкуванні філії є 7 управлінь експлуатації газового господарства, а саме: Жашківське, Звенигородське, Золотонiське, Канiвське, Смiлянське, Шполянське та Черкаське. Підприємство обслуговує понад 11 тис. км газопроводів, забезпечує природним газом понад 357 тис. побутових споживачів та близько 2 тис. не побутових споживачів (промислових підприємств, організацій та установ). Послуги надають кваліфіковані фахівці різного профілю.

Пріоритетом для товариства є безпека кожного споживача при користуванні газом, комфорт, безаварійний та безперебійний розподіл газу в регіоні.

 

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Денисова Тамара Олексіївна

В.о директора  Черкаської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»